Het brunchloze tijdperk

Waarde medewingers,

Onze aanvankelijke vreugde om zaken eindelijk weer voorzichtig te kunnen opstarten was van korte duur.. Het bestuur heeft het “voorlopige" verhaal van onze man met het pluchegestreelde achterwerk met argus-oren aangehoord. (want als landelijke organisatie kunnen we weinig anders dan het overheidsbeleid volgen..)

Resultaat? Hotel Houten durft het eigenlijk niet aan onze groep te ontvangen. Wij bijten op onze lip. En in januari op een houtje.. Helaas geen nieuwjaarsbrunch. De hoop roept om iets te formuleren met “voorlopig uitgesteld", en iets wat in een vat niet schijnt te verzuren. Ons moeizaam bijeen gesprokkeld optimisme houdt zich daar maar aan vast.

Tot ziens op misschien een paasbrunch, pinksterbrunch, zomaarbrunch..

Namens het bestuur, Marcus vdr Mast sec/vvz